День вшанування участників бойових дій

Дата: 16.02.2017 14:04

Фото без опису15  лютого  у  Більче-Золотецькій  ЗОШ  відбувся  захід  присвячений Дню вшанування  учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав, на  якому  вшанували ветеранів афганців, героїв Небесної  сотні  та героїв  сьогоднішньої  війни.

Час не владний загоїти душевні рани усіх людей, кого торкнулося страхіття бойових  дій .

Спогади про жорстокі війни: і колишню афганську, і теперішню – на Сході України – це уроки для майбутніх поколінь. Ми маємо пам’ятати усіх полеглих героїв. Ці мужні чоловіки ціною власного життя рятували і рятують у боях своїх побратимів, вони захищали і захищають нас з вами.

Тому  ми  віддаємо  данину  поваги мужності  і  героїзму воїнів , які  гідно виконують  свій  обов’язок.

В  глибокій  пошані схиляємо голови перед  пам’яттю  тих,  хто  загинув.

Привітали учасників бойових  дій  з пам’ятним та  водночас  скорботним днем  сільський  голова  Галина  Огородник ,  директор  школи Лілія Козак  та  учні  Більче-Золотецької   ЗОШ ,  колектив  Будинку культури села  Більче-Золоте