В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2022 10:03

З святом Гідності та Свободи. 🇺🇦

Гідний поваги народ, має пам'ятати кожного, хто віддав своє життя за Волю та Незалежність нашої Держави.

Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо мирного неба і Перемоги у війні з агресором.

Гідність та свобода вписані в генетичний код українців, наголошує Прем'єр-міністр України Денисм Шмигаль.

Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. Цю істину підтвердили й доленосні для незалежної України революції та війна з російським загарбником. Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу/

Цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення рф, яке розпочалося 24 лютого. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.