Калейдоскоп зимових свят Шершенівського НВК

Дата: 27.01.2018 17:38

Калейдоскоп зимових свят

З приходом зими закрутилися учні Шершенівського НВК у калейдоскопі новорічних святкувань. Усі учні НВК були активними учасниками кожного дійства.

19 грудня до дитячого садочка та НВК завітав Святий Миколай. Молодші вихованці його радо зустрічали  піснями та танцями. Напередодні Нового року ми мали змогу побувати у гостях «Новорічної казки» від учнів 1-4 класів та відвідати новорічну виставу «Ніч перед Різдвом», яку нам   зіграли  учні   5-8  класів. Акторська майстерність учнів була на високому рівні, тому всі залишилися задоволеними від побаченого.

14 січня у кожен двір завітала Маланка з Василем. А 21 січня учні школи відвідали фольклорно-різдвяне дійство «До Стрітення від  Різдва лине краєм коляда». Учні отримали багато задоволення, адже були не тільки глядачами, а й учасниками свята. Ну, і як казав наш учень:

«Святкуйте, радійте, життю посміхайтесь,
І всі в понеділок на роботу вертайтесь!!!!!»