В Україні запрацював Державний реєстр санкцій, у якому – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними.

Дата: 20.03.2024 12:08

Фото без опису

Згідно з рішенням РНБО, реєстр – це інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення та надання інформації про всіх суб'єктів щодо яких застосовано санкції.

Джерелами інформації Реєстру є рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також судові рішення про застосування санкцій.

"Дані в реєстрі оновлюються оперативно. Вони є відкритими і загальнодоступними, крім випадків, передбачених законом. На сайті є можливість в електронній формі отримати витяг з інформацією про особу", - зазначили у РНБО.