Набрали чинності нові зміни в процесі рекрутингу до ЗСУ!

Дата: 20.06.2024 14:27

Фото без опису

Війна в Україні триває вже понад десять років, і тисячі українців стають на захист своєї країни. Але як знайти своє місце в армії, коли так багато різних підрозділів і посад?

❗️"Обирай посаду і підрозділ у війську" - це гасло інформаційної кампанії, яка реалізується платформою Lobby X у співпраці з Міноборони, Міністерством культури та інформаційної політики України, Збройними силами України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Рекрутингова платформа Lobby X допомагає військовому командуванню знайти мотивованих людей у свої підрозділи, а охочим - долучитись до Сил Оборони, обрати бажану посаду та найбільш ефективно використовувати свої сильні сторони в обраному підрозділі.

✅️Покроково призов добровольців за мобілізацією відбуватиметься в такий спосіб:

• Вибір посади та підрозділу, відправка резюме (в Україні працює сайт з рекрутингу для пошуку вакансій в армії).

• Запрошення на співбесіду, успішне проходження відбору.

Якщо ваш підрозділ пріоритетний — одразу отримання рекомендаційного листа від підрозділу. Якщо ваш підрозділ непріоритетний — погодження підрозділом вашого призначення в Генштабі, після чого отримання рекомендаційного листа від підрозділу.

• ⁠Візит до ТЦК разом із рекомендаційним листом, проходження ВЛК.

• Відправка до батальйону резерву та зарахування до його складу.

⁠Якщо є відповідна навчальна база у конкретного батальйону резерву — проходження підготовки на базі батальйону.

Якщо відповідної спроможності на базі батальйону резерву немає — відправка у відрядження на навчання в центри та подальше повернення з відрядження до батальйону резерву після завершення підготовки.

• Після завершення навчання — переведення наказом Головнокомандувача до вашого підрозділу згідно з рекомендаційним листом та зарахування до складу відповідної військової частини.

Як і раніше, важливо контролювати статус пріоритетності підрозділу, про що можна дізнатися після співбесіди. І контролювати видачу рекомендаційного листа вам лише після погодження підрозділом вашого призначення в Генштабі.

Ці зміни стосуються як пріоритетних, так і непріоритетних підрозділів ЗСУ та саме тих добровольців, які долучаються до армії за мобілізацією.

Алгоритм залучення добровольців до ЗСУ на контрактну службу залишається без змін: кандидатів відправлятимуть на проходження підготовки до навчальних центрів і після того розподілятимуть до підрозділів згідно з рекомендаційними листами.

Алгоритм долучення до підрозділів, які не в складі ЗСУ, — як раніше, індивідуальний до кожного відповідного військового формування. Про нього ви дізнаєтеся на етапі співбесіди з відповідним підрозділом.

📌Дивіться всі актуальні вакансії за посиланням: https://lobbyx.army/