ТРАНСКОРДОННІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ШКІЛ

Дата: 24.03.2017 20:50

День Європейської Співпраці 2017
ТРАНСКОРДОННІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ШКІЛ
“Разом збережемо культурну спадщину!”
Програма Польща-Білорусь-Україна запрошує школи, що знаходяться на території Програми, до участі в кампанії з промоції транскордонної співпраці. Познайомтеся із своїми однолітками з інших країн і візьміть участь у фестивалі регіонів!
ІДЕЯ
Найкращі команди з Польщі, Білорусі та України будуть запрошені до участі у фіналі змагань, що відбудеться у вересні 2017 року у Білорусі.
Під час ігор учасники з трьох країн працюватимуть у змішаних командах (буде сформовано команди за участю дітей з трьох країн). Ідея змагань – показати культурне різноманіття прикордонних регіонів та продемонструвати творчий потенціал молодого покоління. Всі учасники одержать комплект промоційних матеріалів нашої Програми, але головним призом є сама участь в іграх. Організатори кампанії забезпечують учасникам всі витрати, пов’язані з участю у фіналі, в тому числі транспорт, проживання та харчування.
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ
Кожна школа організує свою команду, заповнює форму заявки і надсилає її до 11 травня 2017 р. (школи з України надсилають заявку на адресу Представництва у Львові, школи з Польщі – на адресу Представництва у Жешові, школи з Білорусі – на адресу Представництва у Бресті).
Заявка включає різні завдання, за виконання яких буде присуджено бали. Відповідно до балів буде укладено рейтинговий список. Організатори виберуть і запросять до подальшої участі 8 найкращих команд з кожної країни.
Територія Програми у Польщі: Підляське, Мазовецьке, Любельське та Підкарпатське воєводства. У Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська та Гомельська області. В Україні: Волинська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області.
Всього у фіналі змагань візьме участь 24 команди, які представлятимуть регіони Програми. Школи з України будуть обиратися Представництвом СТС у Львові, школи з Польщі – Представництвом у Жешові, школи з Білорусі – Представництвом у Бресті.
ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА
Крок 1 – школа збирає команду з 4 дітей (від 12 до16 років) та вчителя (капітана команди). В ідеалі кожен член команди повинен володіти різними навичками (напр., образотворче мистецтво, музика, спорт).
Крок 2 – команда виконує завдання, перелічені в заявці, яку можна завантажити на сторінці Програми.
Крок 3 – надсилається заповнена заявка.
Школи з України надсилають заявку на адресу:
Представництво у Львові
Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство»
вул.Тиктора, 5
м.Львів 79007, Україна
Школи з Польщі надсилають заявку на адресу:
Представництво у Жешові
Адміністрація Маршалка Підкарпатського воєводства,
Алея Лукаша Чеплінського 4, 35-001, Жешув, Польщa
Школи з Білорусі надсилають заявку на адресу:
Представництво у Бресті
Брестський транскордонний інфоцентр
Вул. Советская, 46,
224005 Брест, Білорусь
Крок 4 – СТС та Представництва у Бресті та Львові оцінюють заявки згідно з оціночною шкалою, розміщеною на сторінці Програми
Крок 5 – Результати оцінки буде оголошено до 23 травня 2017 р.
Крок 6 – обрані команди одержують запрошення і повинні підтвердити свою участь
Крок 7 – команди зустрічаються і розпочинається фінальний етап змагань (19-22.09.2017, Білорусь).
Організатори кампанії: на території Польщі – Центр Європейських проектів Маршалковське управління Підкарпатського воєводства, на території Білорусі - Брестський Транскордонний Інфоцентро, на території України - Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство» .