День Незалежності України в Шершенівці

Дата проголошення незалежності Україна стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту. За роки незалежності нам вдалося подолати труднощі становлення демократії держави. І навіть у настільки нелегкий період економічного спаду наш народ, завдяки працьовитості та цілеспрямованості, вносить гідний внесок в розвиток нашого рідного міста та всієї України. День Незалежності Україна для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності.  Урочисті святкування відбулися у Шершенівському НВК. Під керівництвом завідуючої будинком культури Сап'як О. М. та бібліотекарем Рудою Т.П. організовано виховний захід "За тебе свята Україно!". Усіх присутніх гостей із святом привітав в.о. старости села Байталюк В. А. та вчитель історії Грицак Л. К.

21:42 27.08.2018

До уваги одержувачів субсидій

Більче-Золотецька сільська рада  повідомляє, що згідно до Постанови КМУ  суми невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу станом на 01.05.2018року  будуть поверненні одержувачам субсидій, які мають невикористані суми .

23:24 22.08.2018

Готовність освітніх закладів до нового навчального року

З  метою здійснення контролю за фактичним станом готовності навчальних закладів Більче-Золотецької об'єднаної територіальної громади  до роботи в новому 2018-2019 н. р. та в осінньо-зимовий період 20 серпня 2018 року відбувся об’їзд шкіл та  дитячих  садків .

22:22 22.08.2018

Борщівського відділення управління Фонду соціального  страхування інформує

Борщівського відділення управління Фонду соціального страхування інформує

Збір зернових затягується у зв’язку із погодними умовами, зараз жнива будуть проходити в пришвидшених темпах. І щоб жнивна компанії пройшла без нещасних випадків на виробництві варто ще раз нагадати про правила техніки безпеки та охорону праці.

21:16 22.08.2018

Щотижнева відеонарада

Сільський голова Галина Огородник  взяла участь у щотижневій відеонараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.

21:10 22.08.2018