Робоча нарада

Дата: 23.06.2017 08:48

19388408 1686554821640394 1630380395680378835 o

Сільський  голова  Галина  Огородник   взяла участь у робочій нараді із головами об’єднаних територіальних громад Борщівщини, окремими керівниками установ району та структурних підрозділів РДА під керівництвом голови Борщівської районної державної адміністрації Людмили Юзьків.

Йшлося про потребу виготовлення технічної документації на об’єкти   соціальної сфери  та  свідоцтва на право  власності на  земельні  ділянки під  ними . Обговорено  стан виготовлення робочих проектів на  проведення  капітальних  ремонтів обєктів.

Уточнили перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, їх місцезнаходження, види робіт для проектів будівництва по Борщівському району, Борщівській, Більче-Золотецькій, Озерянській, Мельнице-Подільській та Скала-Подільській об’єднаних територіальних громадах.