УВАГА !

Більче-Золотецька сільська рада нагадує суб'єктам декларування - працівникам та депутатам  Більче-Золотецької сільської ради про необхідність подання  декларації особи уповноваженої на виконання  функції держави або місцевого самоврядування за 2019 рік та про суттєві зміни у майновому  стані  до 01.04.2020 року .

18:00 21.02.2020

5 сесія Більче-Золотецької сільської ради

У відповідності з розпордженням Більче-Золотецького  сільського  голови  № 56/02-03  від 24.05.2017 року 02  червня 2017 року в 15.00 год відбудеться 5 сесія Більче-Золотецької  сільської  ради  з  порядком  денним :

14:43 01.06.2017

Повідомлення про оголошення конкурсу

21:12 02.05.2017

ТРАНСКОРДОННІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ШКІЛ

День Європейської Співпраці 2017 ТРАНСКОРДОННІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ШКІЛ “Разом збережемо культурну спадщину!” Програма Польща-Білорусь-Україна запрошує школи, що знаходяться на території Програми, до участі в кампанії з промоції транскордонної співпраці. Познайомтеся із своїми однолітками з інших країн і візьміть участь у фестивалі регіонів! ІДЕЯ Найкращі команди з Польщі, Білорусі та України будуть запрошені до участі у фіналі змагань, що відбудеться у вересні 2017 року у Білорусі. Під час ігор учасники з трьох країн працюватимуть у змішаних командах (буде сформовано команди за участю дітей з трьох країн). Ідея змагань – показати культурне різноманіття прикордонних регіонів та продемонструвати творчий потенціал молодого покоління. Всі учасники одержать комплект промоційних матеріалів нашої Програми, але головним призом є сама участь в іграх. Організатори кампанії забезпечують учасникам всі витрати, пов’язані з участю у фіналі, в тому числі транспорт, проживання та харчування. ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ Кожна школа організує свою команду, заповнює форму заявки і надсилає її до 11 травня 2017 р. (школи з України надсилають заявку на адресу Представництва у Львові, школи з Польщі – на адресу Представництва у Жешові, школи з Білорусі – на адресу Представництва у Бресті). Заявка включає різні завдання, за виконання яких буде присуджено бали. Відповідно до балів буде укладено рейтинговий список. Організатори виберуть і запросять до подальшої участі 8 найкращих команд з кожної країни. Територія Програми у Польщі: Підляське, Мазовецьке, Любельське та Підкарпатське воєводства. У Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська та Гомельська області. В Україні: Волинська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області. Всього у фіналі змагань візьме участь 24 команди, які представлятимуть регіони Програми. Школи з України будуть обиратися Представництвом СТС у Львові, школи з Польщі – Представництвом у Жешові, школи з Білорусі – Представництвом у Бресті. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА Крок 1 – школа збирає команду з 4 дітей (від 12 до16 років) та вчителя (капітана команди). В ідеалі кожен член команди повинен володіти різними навичками (напр., образотворче мистецтво, музика, спорт). Крок 2 – команда виконує завдання, перелічені в заявці, яку можна завантажити на сторінці Програми. Крок 3 – надсилається заповнена заявка. Школи з України надсилають заявку на адресу: Програма Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Представництво у Львові Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство» вул.Тиктора, 5 м.Львів 79007, Україна Школи з Польщі надсилають заявку на адресу: Програма Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Представництво у Жешові Адміністрація Маршалка Підкарпатського воєводства, Алея Лукаша Чеплінського 4, 35-001, Жешув, Польщa Школи з Білорусі надсилають заявку на адресу: Програма Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Представництво у Бресті Брестський транскордонний інфоцентр Вул. Советская, 46, 224005 Брест, Білорусь Крок 4 – СТС та Представництва у Бресті та Львові оцінюють заявки згідно з оціночною шкалою, розміщеною на сторінці Програми Крок 5 – Результати оцінки буде оголошено до 23 травня 2017 р. Крок 6 – обрані команди одержують запрошення і повинні підтвердити свою участь Крок 7 – команди зустрічаються і розпочинається фінальний етап змагань (19-22.09.2017, Білорусь). Організатори кампанії: на території Польщі – Центр Європейських проектів Маршалковське управління Підкарпатського воєводства, на території Білорусі - Брестський Транскордонний Інфоцентро, на території України - Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство» .

20:46 24.03.2017

Двомісячник благоустрою

Шановна громадо! З 1 березня по 30 квітня 2017 року  буде проведено  двомісячник  з благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Більче-Золотецької сільської ради. Всіх мешканців та підприємців просимо бути свідомими та поприбирати прибудинкові та закріплені території .

22:32 06.03.2017

Запрошують на навчання