О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Дата: 27.01.2020 10:10

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Більче-Золотецька сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу  соціальної роботи   з посадовим окладом згідно штатного розпису з доплатами за ранг, вислугу років та іншими надбавками для посадових осіб місцевого самоврядування.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

На участь в конкурсі подаються наступні документи:

• заява про бажання прийняти участь в конкурсі, в якій зазначається ознайомлення із встановленими обмеженнями  щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС);
  • дві фотографії розміром 4х6;
  • копію документа про освіту;
  • копію  документа, що засвідчує особу;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка для  військовозобов’язаних;
  • заповнити електронну декларацію кандидата на посаду у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Кваліфікаційні  вимоги до претендентів на посаду:

• освіта вища  (бакалавр, спеціаліст, магістр) за спеціальностями єридична, економічна .
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання основних мов програмування, комп'ютерної мережі, а також інших дисциплін, необхідних для роботи за фахом.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу відділом правового, інформаційного і кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю щодня крім суботи і неділі - з 9.00 до 17.00 год.,  у п’ятницю - з 9.00 до 16.00 год. за адресою: вулиця Махнівка 101 с.Більче-Золоте  Борщівського району Тернопільської області.

Телефони для довідок: 0971164795, 0972560350

Конкурс відбудеться 26 лютого 2020 року о 10 годині 00 хвилин за вищевказаною адресою.