Карантин у загальноосвітніх закладах

Дата: 25.02.2018 09:46

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації з грипу та ГРЗ , на підставі наказу ДСЕС України  «Про забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів щодо профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій», наказу Міністерства охорони  здоров’я України  від 06.11.2015 р. №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій»,  постанови Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 № 63 “Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН”  видано  розпорядження Більче-Золотецького сільського голови № 19/02-03 від 23.02.2018 року "Про заходи із запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою масової захворюваності населення, у тому числі дітей, на грип і ГРВІ"  відповідно до якого у всіх загальноосвітніх закладах громади призупиняється навчально-виховний процес з 26 лютого по 04 березня 2018  року .