За придбане вітчизняне устаткування власникам корів обіцяють відшкодування

Дата: 25.02.2018 09:57

За придбане вітчизняне устаткування власникам корів обіцяють відшкодування

В даному випадку йдеться про установки індивідуального доїння українського виробництва, за придбання яких частково відшкодовуватимуть кошти фізичним особам, що ведуть особисте селянське господарство.

Виплата відшкодування витрат на установку здійснюватиметься у межах фактичних витрат на закуплену фізичною особою у поточному та попередніх роках для власного користування нову установку індивідуального доїння вітчизняного виробництва за умови утримання не менше ніж один рік (від дати видачі паспорта або переміщення) на момент подання документів у своєму господарстві не менш як трьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, але не більше як 5000 грн. за одиницю.

Для отримання виплати фізичні особи мають подати:
1. довідку, видану сільською, селищною чи міською радою про кількість корів;
2. копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів;
3. копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння;
4. копії паспорта особи та ідентифікаційного коду;
5. довідку про відкриття поточного рахунку в банку.

Документи прийматимуться з 2 липня до 1 грудня поточного року за адресою: м.Тернопіль, вул.Князя Островського, 14, Департамент агропромислового розвитку ОДА, каб.213