З Міжнародним Днем прав жінок і миру !

Дата: 08.03.2017 10:43

Дорогі, чарівні жінки!

Прийміть щирі вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним днем прав жінок і миру – 8 Березня!

Роль жінки в сучасному світі неможливо переоцінити. Вони впевнено досягають професійних висот в різних сферах.

Сьогодні жінки  беруть активну участь у всіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого краю та всієї країни.

Серед вас є депутати,члени виконавчого  комітету ,  старости сіл, громадські діячі, керівники підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і міліціонери, діячі культури і службовці, підприємці, працівниці комунальних підприємств та установ.

А ще  сьогодні  жінки нарівні з чоловіками захищають нас з вами, захищають волю і незалежність нашої країни.

Дорогі жінки! У цей прекрасний весняний день щедро зичу вам віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане, віри в людей – вони переважно є добрими, віри в себе – це є запорука успіху. А ще бажаю міцного здоров’я і довголіття, достатку, родинного затишку і палкого кохання.

Бажаю Вам щастя й вдачі, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

З  повагою  сільський  голова                                             Галина  Огородник