День Національної гвардії України
26 березня День Національної гвардії !
Вітаємо усіх військових з професійним святом , які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Ви в той же час виконуєте священну місію — боронити рідну землю, забезпечуєте захист та охорону життя, права, свободу і законні інтереси громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.
Дозвольте подякувати всім гвардійцям, патріотам-солдатам, офіцерам, волонтерам за військовий та громадянський обов’язок, відданість Українському народу. У день професійного свята бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.
Слава Україні!