Заходи до Дня захисника України у Шершенівському НВК

Дата: 16.10.2017 14:02

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки —
Низький уклін і тричі «СЛАВА!»
Українські захисники!

У Шершенівському НВК протягом минулого тижня у період з 09 по 13 жовтня було  проведено заходи до Дня захисника України. Відповідальним за проведення тематичного тижня була вчитель історії та географії Грицак Любов Каролівна, яка залучила до спільної роботи усіх учнів школи.

У понеділок було проведено конкурс віршів на патріотичну тематику. У вівторок – конкурс малюнків (учні 5-6 класу), перегляд відеофільму «Роман Шухевич». У середу класні керівники провели із своїми учнями виховні години відповідної тематики. У четвер усі учні школи вишикувалися на лінійку пам’яті «УПА – творець і захисник нашої державності». Тематичний тиждень закінчився флешмобом за участю учнів 8 класу «Мужність і відвага крізь покоління».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису