Програма Всеукраїнського фестивалю «Борщівська вишиванка» 9 -10 вересня 2017 року

Дата: 11.08.2017 14:47

Субота , 09 вересня 2017р.:

13.00 год. Відкриття етнографічної виставки «Борщівська народна сорочка» з фондів Борщівського обласного краєзнавчого музею. (Борщівський обласний краєзнавчий музей).

14.00 год. Засідання Борщівського районного літературно-мистецького об`єднання «Ліра».

Презентація колективного збірника поезій про вишиття «Яка у тебе гарна вишиванка».

Виставка робіт творчого об’єднання художників Борщівщини «Потік», учасників пленеру «Красо моя, мій рідний краю» .

( Борщівський обласний краєзнавчий музей).

17.00 год. «Вишиванка у піснях» - телевізійний проект «Караоке на селі» за участю телеканалу «Перший Західний» і дуету «Ріка життя» у складі Іванки Савченко і Ярослава Антонійчука (м. Львів).(Майдан Свободи).

Неділя, 10 вересня 2017р. :

10-12.00год. Науково - практичний семінар та майстер-клас «Мережки та змережування».

13-15.00год. Відкриття етнографічної виставки борщівської народної сорочки за участю лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Левка і Богдана Лепких, авторів книги «Борщівська народна сорочка» Людмили та Олексія Покусінських (центральна районна бібліотека).

12.00 год. Відкриття виставки вишиванок сіл району, об’єднаних територіальних громад «Вишиванка, мов пісня, з далеких століть», декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва майстрів Тернопільщини (вулиця Шевченка м.Борщів).

Виставка-розпродаж робіт учнів загально-освітніх навчальних закладів району «Болить душа за Україну» (майдан Незалежності м.Борщів).

Презентація документального кінофільму «Спадок нації», за підтримки благодійного фонду родини Демкур (м.Тернопіль) (площа Свободи м.Борщів).

13.00 год. Фестиваль борщу «Борщ-їв»:

- майстер-клас з приготування борщу, частування борщем, приготованим сільськими господинями.

- концертна програма (майдан Незалежності).

13.30 год. Етнографічне дефіле народного одягу «Борщівська скриня» (майдан Свободи).

15.00 год. Фольклорно – мистецьке дійство «Чорна борщівська сорочка – краю мого оберіг» за участю обрядово-фольклорних, хорових, хореографічних, інструментальних колективів, вокальних ансамблів, солістів-вокалістів району та області, гостей: Заслуженого ансамблю пісні і танцю «Дарничанка» (м.Київ), народної артистки України Оксани Пекун та театру пісні «Джерела» (м.Київ), автора і виконавця власних творів Павла Доскоча (м.Хоростків), ансамблю народної пісні і побутового танцю «Оксамит» (м.Запоріжжя), гуртів «Тріода», «Візерунок», «Настасівські музики» (м.Тернопіль), мистецьких колективів Кіровоградської, Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської, Луганської областей (майдан Свободи).