Тернопільська область, Борщівський район

Участь наших в.о.старост у семінарі

Дата: 01.06.2017 15:08

Наші  виконуючі  обовязки старост Марія  Болібрух та Василь Байталюк взяли участь у семінарі  для старост та в.о. старост об’єднаних територіальних громад Тернопільщини. Організаційну, методичну та фінансову підтримку було забезпечено Тернопільським Центром розвитку місцевого самоврядування.
Метою цього семінару ознайомити старост ОТГ із змінами до чинного законодавства в частині повноважень і відповідальності старост, введення інституту старост і розуміння поняття «старостинські округи».
Завданням семінару було формування старости, як місцевого лідера, адміністратора, представника інтересів територіальної громади, комунікатора між населенням і управлінням ОТГ.