Прилітайте, ми вас чекаємо!

Дата: 24.03.2018 19:44

6 березня у Шершенівському НВК розпочався місячник, присвячений Дню зустрічі птахів. На першому етапі активну участь взяли учні 5-6 класів. Зразу закипіла робота. Хлопчики, разом із своїми батьками, майстрували гніздівлі для ластівок, сов, горихвісток, сичів, шпаків.

Олександр Ковалишин (учень 6-го класу), Дмитро Біловус (учень 6-го класу) та Золота Марія (учениця 6-го класу) виготовили по два пташині будиночки. Петро Возьний (учень 7-го класу) змайстрував дві годівнички. Володимир Семчук (учень 7-го класу) завершує роботу над другою шпаківнею.

Завдяки учням 5-6 класів школярі мали змогу послухати цікаві розповіді, легенди, приказки, вікторини. У конкурсі віршів відзначились: Христина Руда (5 кл.), Анна Коржевська (5 кл.), Роксолана Біловус (5 кл.), Дмитро Біловус (6 кл.), Олександр Ковалишин (6 кл.).

У ці дні кожен зрозумів для себе, яку роль відіграють птахи у нашому житті. Вони без сумніву, найдивовижніший і найпрекрасніший витвір природи.

Від кожного з нас залежить якою буде наша планета Земля.