Прийнято розпорядження Уряду щодо розподілу інфраструктурної субвенції

Дата: 04.04.2018 21:15

4 квітня Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

1,9 млрд грн субвенції розподіляються між 665 об’єднаними громадами, що були створені у 2015-17 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення ОТГ з рівною вагою обох цих показників.

Розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад  у 2018 році (завантажити)

Також рішенням Уряду удосконалено Порядок та умови надання субвенції. Після набрання чинності постановою громади матимуть два місяці, щоб подати до Мінрегіону проектні заявки на всю суму субвенції. Тобто, на реалізацію проектів  у громад буде півроку і вони зможуть будівельні та ремонтні роботи за кошти субвенції провести влітку і восени, а не в грудні, як було раніше. Новий порядок дозволить уникнути ситуацій, коли громади  спочатку зволікали з подачею проектів, а потім не мали часу на їх реалізацію, а невикористані гроші поверталися до державного бюджету.