Гаївки в Шершенівці

Дата: 10.04.2018 13:36

Христос воскрес - квітує Україна,
Наш край в веснянім маєві чудес,
Звучить медово мова солов'їна.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Великдень – найбільше християнське свято. Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято - Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється. Традиційним видом святкування є виконання веснянок та гаївок. Це ті пісні, що звеселяють людей, несуть в їхні душі красу та оптимізм та є дорогоцінним скарбом ранньої культури наших прапрадідів.

Учні Шершенівського НВК слідували давнім традиція наших прадідів і 9 квітня на подвір’ї церкви відтворили великодні гаївки. Під керівництвом працівників будинку культури Сап’як Олесі Миколаївни та Рудої Тетяни Петрівни проведено великоднє святкування «Ми кривого танцю йдемо…». Учні привітали усіх із світлим Христовим Воскресінням та відтворили веснянки та гаївки. Багато малечі з охотою приєднувалися до хороводів. Великодні забави принесли багато радості та задоволення усім присутнім.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису