Вітання з Храмовим святом с.Олексинці

Дата: 20.05.2018 10:57

Вітаємо жителів та гостей села Олексинці з храмовим святом! Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року. Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села та усієї України!