З Днем медичного працівника !

Дата: 17.06.2018 09:12

Шановні   працівники  медичної  галузі !

Від імені  Більче-Золотецької об’єднаної територіальної  громади я щиро вітаю Вас з  вашим  професійним  святом.

Зайве говорити, якою важливою є ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

А тому професія лікаря  чи медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Місія ця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму, адже на озброєнні у вас не завжди є в достатній кількості лікарські засоби або сучасне діагностичне та лікувальне обладнання.

І лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу.

Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів.

Висловлюю найтепліші слова вдячності усім вам, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Щиро зичу всім вам та вашим родинам здоров’я, любові, достатку і сімейного благополуччя!

І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною та почесною місією!