Районний огляд місцевих пожежних команд

Дата: 10.07.2018 16:01

На базі Борщівського районного  відділу ДСНС України в Тернопільській  області відбувся огляд місцевих пожежних команд району на краше  утримання пожежної техніки та готовності до дій за призначенням .

В конкурсі взяли участь підрозділи протипожежної охорони об’єднаних територіальних громад Мельниці-Подільської,  Борщівської, Скала-Подільської, Озерянської, Більче-Золотецької, Бурдяківської сільської ради.

Учасників показових виступів також привітав начальник УДСНС України в Тернопільській області Віктор Маслей, голова Борщівської РДА Людмила  Юзьків , начальник Борщівського відділу ДСНС України в Тернопільській області Тарас Рогоза.

Працівники ДСНС в захисному спорядженні вправно і оперативно виконували фізично-важкі вправи, протягали рукавну лінію і гасили умовну пожежу.

Наша Більче-Золотецька  місцева  пожежна команда заняла ІІ місце . Працівники МПК добре підготувались до участі в огляді та гідно представили нашу  команду на рівні району .

Фото без описуФото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису