Відкриття Більче-Золотецької місцевої пожежної команди

Дата: 26.07.2018 21:09

24 липня 2018 року відбулося відкриття Більче-Золотецької місцевої пожежної охорони.

Відтепер безпеку майже 4000 населення 6  населених пунктів нашої громади гарантуватиме команда з трьох чоловік .

Сільський голова Галина Огородник привітала всіх з визначною подією в житті громади та подякувала всім, хто допомагав у створенні цієї команди, адже  більшість робіт тут проведено за спонсорські кошти.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, голова  Борщівської РДА Людмила Юзьків , депутати Тернопільської обласної ради Володимир Іванишин та Любомир Синоверський ,  начальник обласного управління ДСНС України Віктор Маслей урочисто вручили ключі від спецавтомобіля, переданого обласним Управлінням ДСНС України та пожежно-технічний інвентар.

Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до пожежного депо, після чого, як годиться, отець Петро Міськів  освя­тив при­мі­щення пожежного депо, де не­с­ти­ме службу особовий склад і пожежний авто­мобіль та побажав рятува­льникам Божого благослове­ння в їх благоро­дній справі.

Завершилося урочисте відкриття місцевої пожежної команди маленьким концертом за участю представників  сільської художньої самодіяльності.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису