З 1030-літтям хрещення Русі-України !

Дата: 28.07.2018 09:52

Шановні жителі Більче-Золотецької об'єднаної територіальної громади !

Щиро вітаю вас зі знаменною датою – 1030-літтям Хрещення Київської Русі. Цей день ми відзначаємо, вшановуючи пам’ять Святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Вибір, який зробив у 988 році святий рівноапостольний князь Володимир, мав справжній цивілізаційний характер. Християнство зіграло виняткову роль в історії нашої держави, стало культуротворчим чинником життя суспільства, сформувало його духовність і мораль.

Володимир вивів нас на вузьку й каменисту, але єдино правильну дорогу. Він прийняв християнську віру від Константинопольської Церкви, яка для нас і понині є Церквою-Матір’ю. Саме від неї ми, як країна з однією з найбільших православних громад світу, очікуємо якнайшвидшого визнання автокефалії української Церкви – великої за кількістю вірних, рівної до інших помісних православних церков. І, зрозуміло, духовно та адміністративно незалежної від Москви – країни-агресора.

Потужний потенціал християнства більше тисячі років тому дав нам імпульс для єдності. Тож і нині в тяжкі хвилини лише разом ми зможемо розбудувати вільну європейську демократичну Україну.

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, миру і злагоди, благополуччя, натхнення та успіхів в усіх добрих починаннях і справах. Нехай свято 1030-річчя хрещення Київської Русі сприятиме відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої України!

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Вітаю сьогодні всіх, хто носить це прекрасне ім'я - Володимир!  Здоровя вам міцного, любові , поваги, успіху та достатку !

СЛАВА  УКРАЇНІ  !   ГЕРОЯМ  СЛАВА !

З повагою  сільський голова   Галина  Огородник