Готовність освітніх закладів до нового навчального року

Дата: 22.08.2018 22:22

З  метою здійснення контролю за фактичним станом готовності навчальних закладів Більче-Золотецької об'єднаної територіальної громади  до роботи в новому 2018-2019 н. р. та в осінньо-зимовий період 20 серпня 2018 року відбувся об’їзд шкіл та  дитячих  садків .

У 2018-2019 навчальному році мережа загальноосвітніх навчальних закладів залишиться сталою – 5 загальноосвітніх закладів. Загальна кількість учнів у загальноосвітніх навчальних закладах - 221  дитина.

У громаді працює 3  дошкільних навчальних закладів. У них виховується 50 дітей.

Крім того , ми маємо 1 позашкільний заклад- Більче-Золотецька дитяча музична школа.

Всі  заклади якісно підготували приміщення до нового навчального року –  виконувались як капітальні, так і поточні ремонтні роботи, які були необхідними для ефективного функціонування.

Крім того  частково поповнено матеріально- технічне  забезпечення.

Проведено поточний  ремонт внутрішньої системи водопостачання Більче-Золотецької дитячої  музичної школи , перевірено та підготовлено системи опалення Більче-Золотецької  ЗОШ , Шершенівського НВК , зроблено ремонт системи опалення Олексинської ЗОШ І-ІІ ст.., Монастирської та Юрямпільської  ЗОШ І ст., які  опалюються  твердим паливом .

Забезпеченість цих закладів  паливом до річної  потреби становить 70 % .

Проведено по всіх  закладах  перевірку пожежної безпеки , закуплено вогнегасники .

Проведена перевірка опору  ізоляції електромережі та заземлення.

Проведено поточний ремонт шкільних  автобусів , забезпечено пальним до нового навчального року . Адже ми підвозимо 43 дітей з 4 сіл.

Навчальні заклади забезпечені педагогічними кадрами .

Що стосується Нової  української школи – заключені договора на поставку парт , меблів , техніки та дидактичного матеріалу .

Отже,  перевіривши рівень навчально-матеріальної бази закладів, створення належних санітарно-гігієнічних умов у навчальних приміщеннях, зовнішній стан будівель і території, відповідність їх нормам техніки безпеки та пожежної безпеки, якість проведених ремонтних робіт, члени комісії відзначили, що матеріально-технічна і навчально-методична бази закладів відповідає вимогам сьогодення і постійно оновлюється. У результаті перевірки членами комісії підписані акти готовності до роботи в новому навчальному році.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису