Виїзний дистанційний майданчик

Дата: 23.09.2018 10:09

19 вересня 2018 року в Більче-Золотецькій об’єднаній територіальній громаді був проведений виїзний дистанційний майданчик для роботодавців та мешканців села за участю фахівців Борщівської районної філії служби зайнятості та Борщівського бюро правової допомоги. Під час зустрічі відвідувачі майданчика отримали інформацію про роботу Веб-сайту «Єдине соціальне середовище зайнятості», про електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, про можливість подання роботодавцям звітності в режимі онлайн, про можливості самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», про можливості проходження профорієнтаційного тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності, про можливості оформлення трудових відносин з наданням компенсації витрат в розмірі єдиного соціального внеску, про залучення коштів місцевого бюджету для фінансування громадських та інших робіт тимчасового характеру за участю безробітних громадян, питання професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про отримання вторинної правової допомоги. Також розглядалися питання присвоєння робітничої кваліфікації шляхом підтвердження результатів неформального навчання та умови отримання ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.