Нарада під керівництвом голови Тернопільської ОДА

Дата: 02.10.2018 11:15

Сільський  голова  Галина  Огородник  взяла участь у відеонараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.
Під час відеонаради за участю голів об’єднаних територіальних громад району, начальника філії «Борщівський райавтодор» обговорили питання про усунення недоліків контрольної перевірки ДСНС України, проведеної 14-24 травня 2018 року щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб у Тернопільській області; готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року; призначення населенню житлових субсидій на опалювальний період 2018/2019 року; середній і поточний ремонт доріг в області; стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.