Учительська конференція в Більче-Золотому

Дата: 23.10.2018 11:54

Учительська конференція в Більче-Золотому

Професія вчителя від Бога,а всі інші починаються саме від вчителя.

Цінність її полягає в тому,що він,учитель,віддає себе вихованню Людини. Учитель-сіяч,мудрець і вічний пророк.

Саме,4 жовтня,в Більче-Золотому , в Будинку культури відбулась учительська конференція.

Ведучі Валентина Стрілецька і Людмила Блага щиросердечно привітали людей найблагороднішої професії.

Як приємно було на душі,коли зі словами вдячності виступили начальник відділу освіти Василь Чикурлій і голова ОТГ Галина Огородник.

На свято були запрошені вчителі,вихователі дитячих садків,бібліотекарі  Більча-Золотого,Олексинець Шершенівки,Монастирка,Юрамполя.

На сцену один за одним піднімались ті,хто в минулому навчальному році досяг максимальних результатів в роботі. А також директори шкіл та їх заступники,завідуючі школи I ступеня та дитячих садочків.

Василь Чикурлій і Галина Огородник вручали грамоти і бажали нових творчих злетів у нелегкій справі навчання в виховання учнівської молоді.

А потім почалось по-справжньому феєричне дійство,від чого душа і серце раділи. Ведучі запрошували на сцену пісенні колективи і солістів шкіл,Будинків культури,музичної школи,колектив «Більчанки».

Здається,що кожен,напевно,відчув себе найщасливішим,бо вечір вдався на славу.

Такі зустрічі колективів зі сценою,додають оптимізму. Праця прикрашає людину,а щасливі миттєвості облагороджують і додають сил, здоров’я і лагідних посмішок від почутого і побаченого.

Молімося Богу і щиро подякуємо йому за те,що допоміг нам обрати саме цю благородну професію-професію вчителя. Саме він навчає,саме він виховує,саме огортає і зігріває своїм теплом дитячі душі.

Учителя душа – це сонце ясне,

Яке ніколи не погасне.

Я бажаю всім добра