Хворобі скажемо: «Ні!»

Дата: 30.11.2018 19:59

Хворобі скажемо: «Ні!»

Ми живемо в ХХІ столітті, де людство проклало широкий шлях в своє майбутнє. Створено нові технології, винайдено комп’ютери, плазмові телевізори, мобільні телефони…

Але не кожен задум стає реальним. А що ж головне: техніка чи здоров’я? Життя – одне і в ньому багато непередбачуваного. На кожному кроці людство підстерігають хвороби. Вони – підступні і невблаганні. Людина тут беззахисна і безпорадна. Потрібно розумно жити, бути морально чистим, щоб зупинити хоч, частково, ту чи іншу хворобу.

Найбільш прогресуючим на сьогоднішній день є СНІД. Тому 1 грудня оголошено Всесвітнім днем боротьби з цією недугою. Ослаблений імунітет і тому хвороба повністю знищує здоров’я, де людина помирає від найлегшого захворювання. Тому, закликаючи сьогодні всіх людей доброї волі, слід дбати про здоров’я, як найцінніший скарб. В ньому сила, багатство і міць. Тому піклуватися про нього потрібно повсякчас. Бо іноді людина не цінує те що має і впадає у розпач.

Давайте, сьогодні об’єднаємось, щоб подолати цю страшну хворобу.

А 1 грудня нехай буде першим зимовим днем – днем світлим, радісним і найщасливішим для кожного землянина і зокрема, для кожного українця.

Іван Кулик, вчитель

Олексинської школи