Ми Миколая радо зустрічаємо

Дата: 12.12.2018 17:57

Ми Миколая радо зустрічаємо

З яким нетерпінням і радістю ми зустрічаємо кожне свято.

Вони в         Вони  випромінюють теплоилу,добро,Божу ласку і благословення.

Але чомусь як для дорослих,так і для малечі ,пам’ятним залишається свято Миколая.

Бажане  свято.Радісне,світле,зимове з багатьма загадками. Воно у кожну домівку приносить

повний мішок щастя. Щасливі ті, хто наділений цінними подарунками і ті, хто їх одержував в  минулому.

Український Миколай безцінний.

ВІн добрий,щедрий і Богом благословенний.  Від хати до хати, де лунають дитячі голоси зі

щирими словами на устах роздає Божі дарунки він – найцінніший,найсвятіший Микола-Миколай. Неспокійні передсвяткові дні і сни у дітвори.А що ж такого там буде під подушкою?

А чи здійснилось задумане? Чи дійшов мій лист з просьбою до нього? А якої радості буде на устах малечі,коли кожне молитовне слово до святого Миколая стане реальним.

Всі, і дорослі, і малі повинні вірити і надіятись на чудо Господнє.

О святий Миколаю, завжди пам’ятай про кожну родину,про кожну сімю, про кожну дитину, про кожну Людину. Приходь до нас в гості, ми дуже тебе чекаємо. Молимось щиро,серце і душу відкриваємо,щоб твій божий дар приніс нам радість в щирім слові і твердій вірі.

І ось, напередодні свята, особливо малеча, так чекає зустрічі з Миколаєм-чудотворцем, щоб віддати йому шану і любов та свої молитовні слова. А в замін чекає на довгоочікувані подарунки.

Спіши,святий же Миколаю.

У кожний двір, у кожну хату.

Бо там чекає вся сімя

І ти, і я,і дітвора.

У тебе вірить вся родина,

Імя якій – це Україна.