Іван Кулик "З Новим роком, з новим щастям!"

Дата: 20.12.2018 20:07

З Новим роком, з новим щастям!

Як швидко пролітають літа, а з ними і наше життя. Ніби вчора святкували 2018, а вже на порозі Новий 2019 рік. Що нового чекаємо – не знаємо, але його радісно зустрічаємо. Віримо й надіємось на кращі і світліші  життєві переміни. Багато цікавого відбувалось в житті: в наполегливій праці, в спілкуванні, що заслуговує на увагу, з працівниками районної газети «Галицький  вісник плюс» Петром і Марією Довгошиями, Наталією Галушкою, Аліною Фрейнд. Щиро вдячний Вам за співпрацю. З керівником Більче-Золотецької ОТГ Галиною Огородник, начальником відділу освіти Василем Чикурлієм; колегами – вчителями Олексинської школи: Марією Срібною, Валентиною Саранчук , Світланою Рудик, Степаном Буртним, Олесею Срібною, Надією Старух, Уляною Левицькою, Марією Василишин, Ольгою Старух, Русланом Яцковим, Тетяною Яцків, Орисею Седляк, Галиною Гогусь, Олесею Шпак, Галиною Лисак, Дариною Лисак, Ярославою Мишкун, Лідією Драпак,Олесею Чикурлій та Орисею Червак.

Я вірю, що вся наша велика родина в  Новому році, буде впевнено крокувати до нових висот і звершень, щоб осягнути їх і щасливим та радісним зробити своє життя і кожного зокрема. Бажаю сили, розуму, витримки і впевненості.

Нехай у Вас завжди буде гаразд,

В житті, у домі, на роботі.

Бо ми живем в такий тривожний час,

Й  надіємось щодня на Бога.

Складаєм шану ми йому,

І молимось, і просимо у нього.

Щоб Новий рік без смутку і тривог,

Прийшов до нас й приніс нам перемогу.

Іван Кулик, вчитель Олексинської школи.