Пенсійний фонд інформує

Дата: 24.01.2019 13:59

В Україні з 1 січня 2019 року на пенсію в 60 років зможуть вийти тільки ті, хто заробив як мінімум 26 років стажу. Іншим доведеться трудитися до 63 і навіть 65 років. Із 2019-го року всі, хто заробив менш як 15 років стажу, не можуть претендувати на пенсію. 60-річні українці, які 2019-го матимуть лише 15 років стажу, зможуть вийти на заслужений відпочинок у 65 років. Ті, у кого від 16 до 25 років стажу – у 63 роки.
Поступово вимоги підвищуватимуться на 12 місяців щорічно і до 2028 року необхідний стаж для виходу на пенсію становитиме 35 років.
Починаючи з 1 січня 2028 року, у разі наявності 40 і більше календарних років страхового стажу, пенсія за віком призначається незалежно від віку.