Відкриття бібліотеки в селі Олексинці
Сьогодні в Олексинцях відкрили оновлене приміщення об'єднаної сільської і шкільної бібліотеки, в якому за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад зроблено капітальний ремонт .
За ініціативою сільської ради , клопіткої праці відділу освіти та соціально-культурної сфери , сільського бібліотекаря, підтримки депутатів , директора та працівників Олексинської ЗОШ І-ІІ ст. бібліотека отримала нове затишне і сучасне приміщення, де тепло, світло та просторо.
Отець Ярослав освятив бібліотеку , з вітальним словом до всіх звернулась сільський голова Галина Огородник . Завітали на захід всі бібліотечні працівники нашої громади .
Свято доповнили музичні та віршовані виступи учнів школи.
На завершення бібліотекар Надія Старух подякувала всім за гарне тепле приміщення , а також за підтримку бібліотеки , як осередку культури на селі.