Вітаємо з високими нагородами наших земляків

Дата: 05.03.2019 19:11

Минулого тижня дві високі нагороди отримали наші земляки .

Більче-Золотецька сільська рада вітає Володимира Васильовича Іванишина , депутата Тернопільської обласної ради , ректора Подільського державного аграрно-технічного університету , якого нагороджено орденом «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» ІІ ступеня за безпосередню участь в загальносуспільних процесах, високу здатність до самоуправління та ефективне управління закладом вищої освіти, з врученням відповідного ордена з іменним посвідченням та оригінального іменного диплома.

Вітаємо вихідця Більче-Золотого Віктора Васильовича Твердохліба , лікаря-уролога, науковця кафедри хірургії № 1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені професора Л.Ковальчука Тернопільського державного медичного університету  із почесною нагородою «Людина року - 2018» за напрямом «Урологія».