"За чисте довкілля "

Дата: 15.03.2019 20:38

Відповідно до розпорядження Більче-Золотецького сільського голови № 17/02-03 від 06.03.2019 року "Про організацію та проведення на території Більче-Золотецької сільської ради  у 2019 році щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля ” на території Більче-Золотецької  сільської ради оголошується двомісячник благоустрою з 11 березня по 11 травня 2019 року.

В рамках  проведення акції “За чисте довкілля” передбачено  приведення у належний стан населених  пунктів  та прилеглих до них  територій, стадіонів, кладовищ, територій бюджетних установ, індивідуальних житлових будинків та джерел водопостачання,  ліквідацію стихійних сміттєзвалищ,  очищення від сміття і приведення в належний стан узбіч та кюветів автодоріг, зупинок, прибережних захисних смуг річок та потічків у межах та за межами населеного пункту,  проведення озеленення територій населених пунктів  шляхом висадки посадкового матеріалу, залучивши до цієї  акції навчальні заклади, бюджетні установи.

Запрошуємо всіх жителів долучитися до акції "За чисте довкілля".

Зробимо чистими і охайними наші села.