Допомога в прибиранні Департаменту фінансів Тернопільської ОДА
В рамках акції "За чисте довкілля" сьогодні в Більче-Золотецькій громаді пройшов день благоустрою.
В селах Олексинці та Шершенівка провели масові прибирання територій. Дякуємо, що підтримали пропозицію і вийшли всі дружно - працівники бюджетних установ , приватні підприємці і просто жителі сіл.
Прибирали і в Більче-Золотому. Працівники сільської ради та відділу освіти та соціально-культурної сфери працювали в Більче-Золотецькому парку.
Приємною несподіванкою для нас був приїзд працівників Департаменту фінансів Тернопільської державної обласної адміністрації, які також взяли участь у прибиранні більчанського парку.
Після завершення робіт з благоустрою ми у вдячність за допомогу організували поїздку в Монастирок , де разом з отцем Феодосієм помолились за мир і спокій в Україні , здоров'я рідних , просили божого благословення на всі наші справи .