ДОСТУПНІ ЛІКИ

Дата: 24.04.2019 10:17

Згідно вимог Постанов Кабінету міністрів України від 27 лютого 2019 року № 135 «Деякі питання реімбурсації лікарських засобів», № 136 «Деякі питання щодо договорів про реімбурсацію», № 141 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань», з 1 квітня 2019 р. реімбурсація (відшкодування) лікарських засобів буде здійснюватися  безпосередньо Національною службою здоров’я України виключно за електронними рецептами, виписаними лікарями загальної практики - сімейними лікарями, з якими була заключена декларація.

Важливо!

Пацієнт має звернутися саме до лікаря загальної практики - сімейного лікаря, з яким укладено декларацію. Якщо ви ще не підписали декларацію, це варто зробити. Без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» буде неможливо. Нагадуємо, що з лікарями КНП "Більче-Золотецька АЗПСМ" можна підписати декларацію про надання  первинної медичної допомоги за наступними адресами:

АЗПСМ Більче-Золоте

Лікар:

Добрянська  Оксана  Валеріївна

АЗПСМ с. Шершенівка

Лікарі:

Валявський Іван  Дмитрович

Укладання декларацій відбувається за наявності паспорта, індивідуального податкового номера, мобільного телефона не залежно від місця реєстрації пацієнта.