Засідання районного штабу з організації додаткових профілактичних та протиепідемічних заходів проти кору.

Дата: 21.05.2019 17:27

Головний лікар КНП  "Більче-Золотецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Лисий Олег Степанович та начальник відділу  освіти та соціально-культурної сфери сільської ради Василь Степанович Чикурлій взяли участь у  засіданні районного штабу з організації додаткових профілактичних та протиепідемічних заходів проти кору.
Під час засідання обговорено питання про виконання Доручення голови районної державної адміністрації від 06.05.2019р. № 35 «Про додаткові заходи з імунізації проти кору». Епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір в районі є неблагополучною 3-й рік поспіль. У 2017 році було зареєстровано 19 випадків кору, у 2018 році - 265, а за 4 місяці 2019 року - 149. Найбільше випадків кору серед дітей від 1 до 18 років реєструється у віці 5-17 років, тобто серед організованого дитячого населення. Серед хворих на кір дітей -62,8 % не щеплені (відмовники ). Саме це стало причиною проведення додаткових заходів з імунізації від кору.
В ході обговорення штабом вирішено:
- визначити перелік осіб відповідальних за верифікацію даних щодо імунізації дітей на всіх рівнях закладів охорони здоров’я та ОТГ;
- інформацію щодо імунізації щеплених проти кору подавати щовівторка до 13.00 у Борщівського міжрайонного відділу ДУ « Тернопільський ОЛЦ МОЗ України»;
- закладам освіти провести батьківські збори із залученням медичних працівників з роз’ясненнями необхідності проведення щеплень проти кору.
За результатами обговорення порядку денного районний штаб прийняв відповідні рішення.