Виїзне засідання Президії Профспілки в Більче-Золотецькій ОТГ

Дата: 17.08.2019 09:41

14 серпня 2019 року відбулося виїзне засідання Президії Тернопільської обласної організації профспілки працівників державних установ України в с. Більче-Золотому Борщівського району Тернопільської області, на якому були розглянуті питання про організацію діяльності Борщівської районної організації Профспілки в умовах реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування; про наміри Кабінету Міністрів України провести скорочення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій; про безповоротну фінансову допомогу Херсонській обласній організації профспілки працівників державних установ України для оздоровлення членів Профспілки та їх сімей в ДОТ ім. Ю Гагаріна, в м. Скадовську та інші організаційні питання.
У засіданні Президії взяли участь : голова Більче-Золотецької громади Огородник Галина Петрівна, голова первинної профспілкової організації районного фінансового управління Борщівської РДА Манюк Олександра Володимирівна та голова Молодіжної ради Тернопільської обласної організації Профспілки Цеголко Ольга Петрівна.