З Новим 2020 роком !

Дата: 31.12.2019 17:29

Шановна наша славна Більче-Золотецька об'єднана територіальна громадо !

Ось і добігає до кінця 2019 рік.

Що приніс він кожному з нас , ми подумки аналізуємо . Можливо у когось були якісь негаразди чи  проблеми. Хай забирає це все він з собою .

А  2020 принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя, надію на краще  майбутнє,  певні власні здобутки та перемоги, мир і злагоду в нашій країні.

Для усіх нас, жителів  більчанської громади  2019 рік  був сповнений нелегких випробувань і все таки, – він став важливим щаблем у відродженні  духовного та соціального потенціалу .

Рік був насичений на знаменні події і трудові здобутки, він став надійним плацдармом на шляху соціальних та економічних реформ, визначились позитивні тенденції розвитку.

За що сьогодні щиро дякую кожному з вас , бо тільки разом в злагоді і розумінні ми зможемо досягнути певних результатів роботи.

Хай Новий 2020 рік додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком Ваші оселі.

Зустрічаючи Новий рік  побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай новорічна казка  запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

З Новим 2020 роком !

З повагою сільський голова  Галина  Огородник