Телемедицина в нашій громаді

Дата: 14.02.2020 12:42

Для нашої сімейної медицини отримали комплект телемедичного обладнання, придбаний за кошти державної субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

За допомогою придбаного обладнання медики зможуть записувати і передавати отримані результати в електронному вигляді.

Довідково:
Комплект телемедичного обладнання складається з сумки для транспортування, електрокардіографа, спірометра портативного, стетоскопа, пульсоксиметра, автоматичного тонометра для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу, автоматичного термометра для швидкого вимірювання температури на лобі, апарата для вимірювання рівня глюкози та холестерину, цифрового дерматоскопа, оглядової камери, планшетного ПК та монітора життєво-важливих показників.