Комендантської години не буде!

Дата: 10.04.2020 17:22

Комендантської години не буде!

Вчора, 9 квітня, у  ЗМІ з’явилася інформація про те, що жителі Тернопільщини начебто погодилися на введення комендантської години у наступні вихідні. Це повідомлення у пресі спричинило чимало суперечок у соціальних мережах і не тільки.

У зв’язку із цим, Більче-Золотецька сільська  рада просить мешканців громади не дослухатись до непідтвердженої офіційною владою інформації. Комендантської години на території Більче-Золотецької  ОТГ з 11 по 13 квітня не буде.

Проте продовжують діяти усі карантинні заходи і обмеження, які прийняті Урядом України та рішеннями місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ми і надалі оперативно інформуватимемо вас щодо зміни карантинних правил. Вірте офіційним повідомленням, а не фейковим чуткам.

Довідково: Стаття 33 Конституції України гарантує кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Термін "комендантська година" по відношенню до цивільного населення згадується в українському законодавстві лише двічі: його можна вводити під час надзвичайного або воєнного стану.

Режим надзвичайної ситуації таких обмежень не передбачає. Він дозволяє лише обмежувати доступ в зону надзвичайної ситуації.

Просимо усіх зберігати спокій, не панікувати, мислити тверезо та дотримуватись усіх правил карантину!