Ситуація по коронавірусу в Більче-Золотецькій ОТГ

Дата: 17.04.2020 16:21

Станом на 17.04.2020 року на території Більче-Золотецької ОТГ  офіційно зареєстрованих випадків захворювань на COVID-19 немає.

Залишається одна особа під підозрою .

Медичними працівниками зроблено все необхідне, відібрано біоматеріал на направлено на дослідження у вірусологічну лабораторію ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Чекаємо результатів.

На території Борщівського району офіційно зареєстровано 7 випадків захворювань на COVID-19 (+1 випадок за минулу добу). Серед захворілих 1-на дитина. По населених пунктах:

м.Борщів - 4 випадки;
с. Висічка - 1 випадок;
с. Михалків - 1 випадок;
Монастириський район -1 випадок.

Звертаюсь до всіх жителів громади !

У зв’язку з загостренням медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Тернопільської області , з метою недопущення скупчення людей, поширення вірусної інфекції на території Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади , взявши до уваги рішення оперативного штабу  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній адміністрації від 16.04.2020 р., рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській РДА від 17.04.2020 року , нами прийнято рішення :
в період з суботи 18 квітня з 13:00 год. до вівторка 21 квітня до 06:00 год. ранку:
1) жителям громади обмежити пересування та перебування в громадських місцях , кладовищах;
2) обмежити роботу суб’єктам підприємницької діяльності, що розташовані/діють на території громади, в тому числі продуктових магазинів, окрім аптек.

Йде  Великдень . Цього року він особливий для всіх нас.

Поспілкувавшись з священнослужителями наших церков , які також розуміють ситуацію і йдуть назустріч , знаю , що в кожному селі встановлено графік освячення великодніх кошиків .

Поминальних служб на кладовищах не буде .

Будьте обережні, не нехтуйте правилами карантину !

Бережімо здоров’я своє та наших рідних , допоможіть нам  спільно запобігти поширенню хвороби на території нашої громади.

Ми разом відповідальні за життя та здоров’я наших громадян!

З повагою сільський голова           Галина Огородник