З Днем Перемоги !

Дата: 08.05.2020 20:20

У ці травневі дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни. Ми по праву пишаємося звитяжним внеском наших предків у спільну перемогу над нацизмом Антигітлерівської коаліції.

Людський вимір ціни перемоги – мільйони життів наших земляків, які не повернулися з фронтів, концтаборів, каторжних робіт, розстріляних і закатованих, передчасно померлих від ран, голоду та репресій у повоєнні роки.
Ця пам’ятна дата підкреслює головну цінність – людське життя. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення. Ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. І це свято як ніколи актуальне для сучасної України.

Слова безмежної вдячності і шани висловлюємо сьогодні ветерану Другої світової війни Паньків Василю Дмитровичу, ветеранам сьогоднішньої російсько-української війни .

Бажаю вам міцного здоров’я, добра  і достатку. Вірю, що Україна буде обов’язково святкувати перемогу!