Дякуємо за допомогу нашим медикам !

Дата: 17.05.2020 19:08

Більче-Золотецька об'єднана територіальна громада дякує всім, хто допомагає нашим закладам охорони здоров'я з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID - 19.

Зокрема , це

ТОВ "Корпорація "Колос-ВС"  - 20000 грн. ( придбання пральної  машинки та холодильника для КНП "Більче-Золотецька АЗПСМ" )

Іванишин Володимир Васильович  - 5000 грн. ( придбання захисних костюмів , масок, дезинфікуючих засобів для пункту екстреної швидкої медичної допомоги с.Більче-Золоте)

1000,0 грн. (придбання медикаментів для Олексинського ФАП)

придбання дезинфікуючих засобів спільно з Аграрною компанією UKRAVIT

фермерське господарство Грицюк К.В.      3000 грн.

підприємець Корольчук В.Ю.                       1000 грн.

Дані кошти були використані для придбання засобів захисту та медикаментів першої медичної допомоги для Олексинського ФАП.

Домітрак Роман Михайлович - 5 наборів засобів захисту для Більче-Золотецької амбулаторії.

Сарабун Назар - захисні костюми та інші засоби  для медичних працівників швидкої допомоги.

Працівники бюджетних установ громади також зібрали кошти на підтримку медицини в сумі  12000 грн. , які були використані для потреб КНП "Більче-Золотецька АЗПСМ" та пункту екстреної швидкої медичної допомоги с.Більче-Золоте , а саме :

- придбання одноразових медичних халатів, шапочок, рукавиць, окулярів, респіраторів, пробірок для лабораторного обстеження , дезинфікатора, оприскувачів та інших необхідних матеріалів.