Візит голови Борщівської РДА Юрія Гуцула до Більче-Золотецької сільської ради.

Дата: 17.06.2020 10:14

Голова Борщівської РДА Юрій Гуцул  здійснив робочий візит до Більче-Золотецької сільської ради.

Голова Борщівської районної державної адміністрації Юрій Гуцул та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець здійснили робочий виїзд до Більче-Золотецької сільської ради.
Спершу керівники спільно з сільським головою Галиною Огородник відвідали Більче-Золотецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації імені В.Г.Вершигори. Ознайомились із ходом ремонтних робіт, оглянули розпочате будівництво додаткового корпусу.
Також відвідали новозбудоване приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ознайомилися зі станом готовності приміщень, в яких буде розміщено сільський музей та Центр надання адміністративних послуг.