Вечір пам*яті Героїв Небесної Сотні в Більче-Золотецькій сільській бібліотеці

Дата: 28.02.2018 16:41

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу.

Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і влади, що  розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як  сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених. Страшна ціна. «Революція Гідності». Саме так  назвали ці буремні дні боротьби народу проти злочинної влади, що тривала впродовж усіх зимових  місяців 2013-2014 р. та призвела до повалення тоталітарного режиму.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Вшанували Героїв Небесної Сотні  в Більче-Золотецькій  сільській бібліотеці  . Тут зібрались діти, учасники Майдану та громадськість села .

Звучали патріотичні вірші, присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу.

Катерина Афанасівна Бутовська - місцева поетеса, майстер народної  творчості декламувала  свої  вірші та присвятила цим подіям авторську  виставку  ляльок-мотанок.

Згадав події страшних майданівських часів учасник Володимир Смолій .

Честь і шана тим, хто відійшов у небуття, але пам’ять про яких вічно житиме у наших серцях! Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує всіх живих, дасть нам силу й волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Слава Україні!  Героям слава!