Освітянська колегія

Дата: 26.06.2017 16:41

20 червня 2017 року начальник відділу освіти та соціально-культурної сфери Більче-Золотецької сільської ради Василь Чикурлій прийняв участь у засіданні колегії управління освіти і науки облдержадміністрації з порядком денним:

1. Формування професійної компетентності педагогічних працівників та учнів професійно- технічних навчальних закладів.

2. Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти в області.

3. Про контроль за додержанням порядку проведення атестації педагогічних працівників керівниками місцевих органів управління освітою та навчальних закладів.

4. Про дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо забезпечення викладання предмета «хімія» в загальноосвітніх навчальних закладах області.

5. Про роботу із зверненнями громадян , які надійшли в управління освіти і науки облдержадміністрації за І півріччя 2017 року.

6. Про виконання рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 27 лютого 2017 року «Про виконання у 2016 році вимог чинного законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, охорони праці, профілактики виробничого травматизму учнів і студентів під час навчально-виховного процесу».