ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС НА СТАРТІ

Дата: 14.09.2020 20:14

5 вересня 2020 року в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня.

Умови висунення, реєстрації кандидатів та поетапний хід виборчого процесу згідно календарного плану ЦВК (фото додається)

Завтра 15 вересня починається етап висування кандидатів на посаду сільського голови , кандидатів в депутати сільської, районної та обласної рад.

Більче-Золотецькою сільською виборчою територіальною комісією створені багатомандатні виборчі округи по виборах депутатів до Більче-Золотецької сільської ради (фото додається).

Крім того , цього року введено зміни в законодавстві, згідно яких обов'язкова грошова застава для кандидатів

- на посаду сільського голови - 5000,0 грн.,

- сільських депутатів - 1000,0 грн.

Рахунок для сплати грошової застави відкрито у казначейській службі (фото додається)

Більче-Золотецька сільська територіальна виборча комісія працює в приміщенні Будинку культури с.Більче-Золоте за адресою вул. Махнівка ,1 .

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису